💐💐با عرض تبریک به مناسبت مبعث رسول خاتم و پدر امت، حضرت محمد (ص)، اطلاعیه زیر  را در اختیار شما محبان و شیعیان آل الله قرار می دهیم.💐💐


🌹 #دومین_جشنواره_علم_و_عامه 🌹


👤باتشکر_ عارفه علیزاده👇👇
❗️‼️❗️ اطلاعیه ❗️‼️❗️

👈 به اطلاع معاونین محترم آموزش متوسطه استان ها ، روسای محترم ادارات تکنولوژی و گروه های آموزشی ، روسای محترم آموزش متوسطه و مدیران محترم هماهنگی پژوهش سراهای دانش آموزی می رساند،


موزه علوم و فناوری جمهوری اسلامی ایران در راستای ایجاد شور و نشاط علمی و جلب مشارکت دانش آموزان، دانشجویان، پژوهشگران و انجمن های علمی اقدام به برپایی #دومین_جشنواره 🌸'علم و عامه'🌸 نموده است.

 انجام #فعالیت_های_علمی برای عموم مردم و تشویق نهادها و نظام های آموزشی به بیان #علم  در قالب ابزار ساده و بهره گیری از صنایع آموزشی دست ساز از دیگر اهداف برگزاری این همایش است.

این جشنواره در #آبان ماه ۱۳۹۵ همزمان با #هفته_علم در محورهای 🍀ساخت ابزار برای آموزش و نمایش مفاهیم علمی، طراحی و اجرای یک جنگ علمی، ساخت کلیپ علمی، داستان علمی- تخیلی و ساخت اسباب بازی🍀 برگزار خواهد شد.

علاقمندان می توانند در هر یک از محورهای اعلام شده در دو سطح دانش آموزی و عمومی به رقابت بپردازند.

 پوستر این جشنواره توسط موزه علم و فناوری به تمامی ادارات کل آموزش و پرورش استان ها ارسال گردیده است. لذا شایسته است مدیران محترم هماهنگی پژوهش سراهای دانش آموزی ترتیبی اتخاذ نمایند تا پوسترها در بین پژوهش سراهای دانش آموزی سطح استان به نحو مناسب توزیع گردد.🙏پوستر #دومین_جشنواره_علم_و_عامهسایت و منبع خبر جشنواره "علم و عامه"

👇


http://old.irstm.ir/festival/fa-ir/home/sliders/revolutionslider.aspx


🌍


لطفا رسانه باشید و #اطلاعیه  و #پوستر جشنواره را در اختیار عامه ی مردم قرار دهید.🙏

💖با تشکر _عارفه علیزاده💖
برای پیوستن به کانال ما روی تصویر بالا  یا اینجا کلیک کنید...


کلیپ،فایل،صوت،انیمیشن و هر آنچه به آموزش فیزیک مرتبط است.            همه در کانال ما